Kalender

juni 2019

  • ma

    3

    jun

    1LMd Zwemmen + 4S Testen atletiekpiste

    Start: 08:30
    Einde: 10:10

  • ma

    3

    jun

    1LMa Zwemmen + 6S Testen atletiekpiste

    Start: 10:20
    Einde: 12:00

  • ma

    3

    jun

    Verkoop jetons warme maaltijd\, refter 3

    Start: 12:20
    Einde: 12:40

  • ma

    3

    jun

    OCSG

    Start: 15:45
    Einde: 18:00

  • ma

    3

    jun

    Schoolraad

    Start: 19:30
    Einde: 21:00

  • di

    4

    jun

    1LMc Zwemmen + 3S Testen atletiekpiste

    Start: 10:20
    Einde: 12:00

  • di

    4

    jun

    1LMb Zwemmen + 5S Testen atletiekpiste

    Start: 14:40
    Einde: 16:20

  • wo

    5

    jun

    Start examenperiode

  • wo

    5

    jun

    3S\, 4S zwemmen

    Start: 08:10
    Einde: 10:10

  • do

    6

    jun

    5OLA Werkplekleren C&A

    Start: 09:20
    Einde: 12:00

  • vr

    7

    jun

    Leerlingenraad

    Start: 12:00
    Einde: 12:50

  • vr

    7

    jun

    4ORA Jie-Ha donatie aan Bottelarij Ulbeek

    Start: 13:40
    Einde: 15:30

  • zo

    9

    jun

    Pinksteren

  • ma

    10

    jun

    Pinkstermaandag: schoolvrije dag

    Start: 00:05
    Einde: 23:55

  • do

    13

    jun

    5OLA Werkplekleren C&A

    Start: 09:20
    Einde: 12:00

  • do

    13

    jun

    5OLA Huisbezoek Stijn Nijs

    Start: 12:50
    Einde: 14:30

  • do

    13

    jun

    Uitnodiging Pater Valère bij Christiane thuis 'visie op onderwijsAssumptie'

    Start: 19:00
    Einde: 22:00

  • vr

    14

    jun

    Interdiocesane testen Blavierke computerlokalen A27 A28

    Start: 12:50
    Einde: 15:30

  • ma

    17

    jun

    6OLA GIP-verdediging met jury

    Start: 08:30
    Einde: 16:20

  • ma

    17

    jun

    Interdiocesane testen Blavierke computerlokalen A27 A28

    Start: 12:50
    Einde: 16:20

  • di

    18

    jun

    7BS GIP-verdediging met jury

    Start: 08:30
    Einde: 16:20

  • do

    20

    jun

    3ORA\, 4ORA\, 5OLA\, 6OLA\, 7BS Uitstap Bobbejaanland

    Start: 08:30
    Einde: 18:00

  • vr

    21

    jun

    Leerlingen schoolvrij vanaf 11.30 uur\, opvang op inschrijving

  • vr

    21

    jun

    Einde examenperiode 11.30 uur

    Start: 11:30

  • ma

    24

    jun

    ma

    28

    jun

    Leerlingen schoolvrij\, opvang op inschrijving

  • ma

    24

    jun

    ma

    27

    jun

    Delibererende klassenraden

    Start: 08:00

  • ma

    24

    jun

    Galabal Het Fonteinhof in Borgloon

    Start: 19:00
    Einde: 23:55

  • di

    25

    jun

    Proclamatie zesdejaars + 7BS

    Start: 19:00
    Einde: 22:00

  • vr

    28

    jun

    Rapport EX3 1ste graad + EP5 2de 3de graad BSO + EX2 2de 3de graadASO TSO en jaarrapport

  • vr

    28

    jun

    Oudercontact met rapportafhaling

    Start: 14:00
    Einde: 19:00

  • vr

    28

    jun

    BBQ Consumptionisten campus Tuinbouw

    Start: 19:00
    Einde: 23:00