Kalender

maart 2019

  • vr

    1

    mrt

    2LMa Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar met CLB

    Start: 08:30
    Einde: 09:20

  • vr

    1

    mrt

    2M Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar met CLB

    Start: 09:20
    Einde: 10:10

  • vr

    1

    mrt

    2LMb Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar met CLB

    Start: 10:20
    Einde: 11:10

  • vr

    1

    mrt

    6OM Workshop 2 CThru walls

    Start: 10:20
    Einde: 11:10

  • vr

    1

    mrt

    2H Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar met CLB

    Start: 11:10
    Einde: 12:00

  • vr

    1

    mrt

    5STW Workshop 2 CThru walls

    Start: 11:10
    Einde: 12:00

  • za

    2

    mrt

    za

    10

    mrt

    Krokusvakantie

    Start: 00:05

  • ma

    11

    mrt

    ma

    15

    mrt

    Week van studiekeuze tweedejaars

  • ma

    11

    mrt

    Rode maandag: geen toetsen en herhalingen

    Start: 08:30
    Einde: 16:15

  • ma

    11

    mrt

    5OLA\, 6OLA Project Get a teacher KBC

    Start: 10:20
    Einde: 12:00

  • ma

    11

    mrt

    Verkoop jetons warme maaltijd\, refter 3

    Start: 12:20
    Einde: 12:40

  • ma

    11

    mrt

    4S Workshop 2 CThru walls

    Start: 12:50
    Einde: 13:40

  • ma

    11

    mrt

    5OLA\, 6OLA Workshop 2 CThru walls

    Start: 13:40
    Einde: 14:30

  • di

    12

    mrt

    5A Workshop 2 CThru walls

    Start: 08:30
    Einde: 09:20

  • di

    12

    mrt

    2LMb 2M Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar

    Start: 10:20
    Einde: 11:10

  • di

    12

    mrt

    2H Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar

    Start: 11:10
    Einde: 12:00

  • di

    12

    mrt

    2LMb Studieloopbaanbegeleiding tweede jaar

    Start: 13:40
    Einde: 14:30

  • wo

    13

    mrt

    3S\, 4S zwemmen + 5S\, 6S Concourse

    Start: 08:10
    Einde: 10:10

  • wo

    13

    mrt

    Klimaatactivisten aan het woord

    Start: 08:30
    Einde: 12:00

  • wo

    13

    mrt

    Strafstudie

    Start: 12:00
    Einde: 15:00

  • do

    14

    mrt

    6OLA 7BS Stage

  • do

    14

    mrt

    Doedag

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    1ste graad Kangoeroewedstrijd – Wallabie

    Start: 08:30
    Einde: 10:10

  • do

    14

    mrt

    4de jaars Activiteiten op school

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    6de jaars Hulp doedag

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    1ste jaars en 3de jaars Sponsorwandeling

    Start: 08:30
    Einde: 12:00

  • do

    14

    mrt

    2de jaars Excursie

    Start: 08:30
    Einde: 12:00

  • do

    14

    mrt

    5de jaars Sponsorwandeling naar Sint-Truiden

    Start: 08:30
    Einde: 12:00

  • do

    14

    mrt

    6A 6ST 6S Hulp doedag

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    6OM 6S Gip-dag

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    5de jaars communicatiemoment met OKAN

    Start: 12:00
    Einde: 15:30

  • do

    14

    mrt

    1ste jaars en 3de jaars Franse film Kinepolis

    Start: 12:00
    Einde: 16:20

  • do

    14

    mrt

    Toneel 2de jaars De Wereld

    Start: 13:45
    Einde: 15:00

  • vr

    15

    mrt

    6A GIP-rapport 3

  • vr

    15

    mrt

    Leerlingenraad

    Start: 12:00
    Einde: 12:50

  • vr

    15

    mrt

    schrijf-ze-VRIJdag van Amnesty International A34

    Start: 12:20
    Einde: 12:50

  • vr

    15

    mrt

    4ORA Werkplekleren: observatieopdrachten in supermarkt en winkel

    Start: 13:40
    Einde: 15:30

  • vr

    15

    mrt

    Info-avond leerlingen 5de en 6de leerjaar basisonderwijs en hun ouders voor informatie over de 1ste graad (= 1ste en 2de jaar)

    Start: 19:00
    Einde: 21:00

  • za

    16

    mrt

    za

    23

    mrt

    5S+6S Skistage Oostenrijk Lungau - Obertauern

    Start: 18:00

  • ma

    18

    mrt

    6OLA Ondernemer voor de klas Thomas Kaufmann

    Start: 12:50
    Einde: 14:30

  • di

    19

    mrt

    7BS Verruim-je-horizon-beurs Genk

    Start: 12:15
    Einde: 16:15

  • wo

    20

    mrt

    3S\, 4S zwemmen

    Start: 08:10
    Einde: 10:10

  • do

    21

    mrt

    CLB medisch schooltoezicht afwezige leerlingen vorig onderzoek + selectieven

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • do

    21

    mrt

    1ste graad Kangoeroewedstrijd – Wallabie

    Start: 08:30
    Einde: 10:10

  • do

    21

    mrt

    Leerlingenraad XL

    Start: 08:30
    Einde: 10:10

  • do

    21

    mrt

    Personeelsvergadering SAZ

    Start: 15:40
    Einde: 18:00

  • vr

    22

    mrt

    4ORA Werkplekleren: observatieopdrachten in supermarkt en winkel

    Start: 13:40
    Einde: 15:30

  • za

    23

    mrt

    Eetdag Viva la Pasta!

  • ma

    25

    mrt

    Memo ouders: studiekeuzebegeleiding 2de jaars ophaling keuzedossieringevuld door de ouders

  • ma

    25

    mrt

    OCSG

    Start: 15:45
    Einde: 18:00

  • di

    26

    mrt

    5OLA\, 6OLA\, 5OM Bezoek Haven van Antwerpen

    Start: 08:00
    Einde: 16:20

  • di

    26

    mrt

    Leerlingenoverlegplatform

    Start: 13:30
    Einde: 16:00

  • wo

    27

    mrt

    6A \, 6OM\, 6ST\, 6S Excursie Landschap\, reliëf\, geologie\, lithologie\, bodem en rivierwerking in de streek van Eben-Emael (Droog Haspengouw)

    Start: 08:30
    Einde: 13:00

  • wo

    27

    mrt

    Koffiestop met 7BS

    Start: 09:20
    Einde: 12:00

  • wo

    27

    mrt

    Strafstudie

    Start: 12:00
    Einde: 15:00

  • do

    28

    mrt

    Start examenperiode 1ste graad

  • do

    28

    mrt

    Klassenraden rapport DW3 (2de & 3de graad)\, EP4 BSO

    Start: 15:40
    Einde: 19:30

  • vr

    29

    mrt

    Rapport DW3 2de 3de graad ASO TSO\, EP4 2de 3de graad BSO

    Start: 08:30
    Einde: 15:30

  • vr

    29

    mrt

    Laatste dag soep

    Start: 12:00
    Einde: 12:20

  • zo

    31

    mrt

    Einde wintertijd\, begin zomertijd -1 uur